+48 22 243 43 43 info@odkryjdubaj.pl
previous arrow
next arrow
Slider

Specjalna oferta z okazji muzułmańskiego święta Ramadan.

Ramadan w Dubaju jest szansą dla zwiedzających na przeżycie wyjątkowych wydarzeń kulturalnych i doświadczenia innej strony miasta. Odkryj ekscytujące atrakcje w ciągu dnia i zanurz się w duchu prawdziwej arabskiej gościnności w nocy, gdzie ożywają restauracje, ulice i targowiska.

W tym roku Ramadan będzie trwał od 6 maja do 3 czerwca. W tym okresie proponujemy Państwu specjalne pakiety turystyczne w ramach oferty Dubai StopOver. Najlepsze hotele w wyjątkowych cenach przystosowane do święta Ramadan, gdzie będziecie Państwo mogli maksymalnie skorzystać z arabskiej gościnności i doświadczyć np. Iftaru po zachodzie słońca w cenie rezerwacji oraz innych atrakcji. Każdy pakiet zawiera różne dodatkowe atrakcje, podane obok ceny.

Hotel The Ritz Carlton 5***** – od 85 USD za pokój dwuosobowy (Breakfast, Iftar)

Jumeirah Mina A Salaam 5***** – od 244 USD za pokój dwuosobowy (Half board, nigth souks, Iftar)

Atlantis The Palm Dubai 5***** – od 218 USD za pokój dwuosobowy (Half board, Water Park, Iftar, Suhoor)

Grand Hyatt Dubai 5***** – od 70 USD za pokój dwuosobowy (Breakfast, City Sigthseeing, Grand Iftar, Bur Dubai Night Souks)

Manzil Downtown Dubai 4**** – od 94 USD za pokój dwuosobowy (Breakfast, Burj Khalifa, Iftar, Downtown Nights Souks)

Pullman Dubai Creek City Centre 4**** – od 64 USD za pokój (Breakfast, Dubai Museum, Al. Fahidi Fort, Creek Iftar Cruise)

Holiday Inn Dubai Festival City 4**** – od 51 USD za pokój dwuosobowy (Breakfast, Culture and Heritage tours, La Perle Show and Suhoor)

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Pakiet - Hotel + Transfery
Wycieczki lokalne
Akceptuje Regulamin. (*)
(*) - wymagane pola